Kontakt oss

Til høyre ser du alle oss i stiftelsen FIRST Scandinavia. I tillegg til at daglig leder Per-Arild Konradsen er i nær dialog med interesserte i tidlig fase, er det fire av oss som er spesielt dedikert til å arbeide med Newton-konseptet.

Ta kontakt om det er noe du lurer på eller trenger hjelp til, i forbindelse med Newton-konseptet. Vi gir tips og råd i forbindelse med Newton-moduler, etablering av newton-rom, bruk av nettsidene eller annet. 
Newton-administrasjonen: Tlf.: 23 68 85 20 
 

 

Du kan også ta kontakt med en av oss direkte:


Rigmor Angler, konseptleder​ • tlf.: 907 50 507 • e-post: rigmor@firstscandinavia.org

Ingvill Berg • tlf.: 913 43 684 • e-post: ingvill@firstscandinavia.org

Solrunn Lian • tlf.: 977 47 830 • e-post: solrunn@firstscandinavia.org

Ole Morten Mortensen • tlf.: 900 33 865 • e-post: ole-morten@firstscandinavia.org
 
Kjersti Gylseth  • tlf.: 951 69 524 • e-post: kjersti@firstscandinavia.org
 
Ingrid Lea Karlskås  • tlf.: 994 42 103 • e-post: ingrid@firstscandinavia.org
 
 

Per-Arild Konradsen, stifter FIRST Scandinavia • tlf.: 406 05 000 • e-post: perarild@firstscandinavia.org

Stian Elstad, daglig leder FIRST Scandinavia • tlf.: 951 19 127 • e-post: stian@firstscandinavia.org


 - eller du kan skrive inn din beskjed under her så svarer vi på din mail så fort vi kan


Ditt navn:
Telefon:
 
E-post:
Melding: