Kontakt oss

Til høyre ser du alle oss i stiftelsen FIRST Scandinavia. I tillegg til at vår stifter Per-Arild Konradsen er i nær dialog med interesserte i tidlig fase, er det seks av oss som er spesielt dedikert til å arbeide med Newton-konseptet.

Ta kontakt om det er noe du lurer på eller trenger hjelp til, i forbindelse med Newton-konseptet. Vi gir tips og råd i forbindelse med Newton-moduler, etablering av newton-rom, bruk av nettsidene eller annet. 
Ønsker du direkte kontakt med et av Newton-rommene, klikk på ditt rom her og se kontaktinformasjon til høyre på siden.

 
Vi i Newton-administrasjonen står i kø for å svare deg:  Tlf.: 23 68 85 20 
Du kan også ta kontakt med en av oss direkte:

 

KONSEPTLEDELSE:
Rigmor Angler
konseptleder​
tlf.: 907 50 507 • e-post: rigmor@firstscandinavia.org


UNDERVISNING OG NEWTON-MODULER
Ingvill Berg
Pedagogisk ansvarlig
tlf.: 913 43 684 • e-post: ingvill@firstscandinavia.org 

Kjersti Glyseth
Pedagog Newton
tlf.: 951 69 524 • e-post: kjersti@firstscandinavia.org

Markus Bjerkenes
Pedagog Newton
tlf: 928 56 483 • e-post: markus@firstscandinavia.org

PROSJEKTERING OG ETABLERING 
Ole Morten Mortensen
Prosjektleder etablering Newton-rom
tlf.: 900 33 865 • e-post: ole-morten@firstscandinavia.org

Solrunn Lian
Prosjektleder Newton
tlf.: 977 47 830 • e-post: solrunn@firstscandinavia.org


OPPFØLGING OG NETTVERK
Ingrid Lea Karlskås
Prosjektleder / PhD
tlf.: 994 42 103 • e-post: ingrid@firstscandinavia.org


MARKEDSFØRING OG GRAFISK
Marte Antonsen
Art Director / Kreatør
tlf.: 909 80 727 • e-post: marte@firstscandinavia.org

Stian A. Olsen
Prosjektleder / Mediedesigner
tlf.: 482 25 236 • e-post: stian.andre@firstscandinavia.org

Sebastian Tomas Siggerud
Grafisk / digital designer
tlf: 46 82 66 94 • e-post: sebastian@firstscandianvia.org

KONSEPTEIER 
Per-Arild Konradsen
Stifter FIRST Scandinavia
tlf.: 406 05 000 • e-post: perarild@firstscandinavia.org

Stian Elstad
Daglig leder FIRST Scandinavia
tlf.: 951 19 127 • e-post: stian@firstscandinavia.org

 - eller du kan skrive inn din beskjed under her så svarer vi på din mail så fort vi kan


Ditt navn:
Telefon:
 
E-post:
Melding: