Kontakt oss

Ta gjerne kontakt med oss, vi er her for å hjelpe deg om det er noe du lurer på eller trenger hjelp til i forbindelse med Newton-konseptet. Tlf.: 23 68 85 20 
Ønsker du å komme i kontakt med et av Newton-rommene, klikk på ditt rom her og se kontaktinformasjon til høyre på siden.
 

Du kan også ta kontakt med en av oss direkte:

KONSEPTLEDELSE:

Per-Arild Konradsen
Stifter FIRST Scandinavia
tlf.: 406 05 000 • e-post: perarild@firstscandinavia.org

Stian Elstad
Daglig leder FIRST Scandinavia
tlf.: 951 19 127 • e-post: stian@firstscandinavia.org

Rigmor Angler
Konseptleder Newton
tlf.: 907 50 507 • e-post: rigmor@firstscandinavia.org

 

OPPFØLGING OG NETTVERK

Ingrid Lea Karlskås
Prosjektleder / PhD
tlf.: 994 42 103 • e-post: ingrid@firstscandinavia.org

Anne-Lise Grundstad Meby
Prosjektleder
tlf.: 926 26 544 • e-post: anne.lise@firstscandinavia.org



UNDERVISNING OG NEWTON-MODULER

Ingvill Berg
Pedagogisk leder
tlf.: 913 43 684 • e-post: ingvill@firstscandinavia.org

Kjersti Glyseth
Pedagog Newton
tlf.: 951 69 524 • e-post: kjersti@firstscandinavia.org



PROSJEKTERING OG ETABLERING 

Ole Morten Mortensen
Prosjektleder etablering Newton-rom
tlf.: 900 33 865 • e-post: ole-morten@firstscandinavia.org

Solrunn Lian
Prosjektleder Newton
tlf.: 977 47 830 • e-post: solrunn@firstscandinavia.org



KOMMUNIKASJON OG GRAFISK

Stian A. Olsen
Kommunikasjonsansvarlig
tlf.: 482 25 236 • e-post: stian.andre@firstscandinavia.org

Marte Antonsen
Art Director / Kreatør
tlf.: 909 80 727 • e-post: marte@firstscandinavia.org

Linda Brunstad
Grafisk designer og kommunikasjonsrådgiver
tlf.: 917 13 164 • e-post: linda@firstscandinavia.org

Sebastian Tomas Siggerud
Grafisk / digital designer
tlf: 468 26 694 • e-post: sebastian@firstscandianvia.org



- du kan også skrive inn din beskjed under her så svarer vi på din mail så fort vi kan

 
Ditt navn:
Telefon:
 
E-post:
Melding: